PŘEHLED SPŘÁTELENÝCH BLOGŮ
PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ BÝT SB -ZDE-

◘◘x◘◘
Srpen 2010

Předělávka blogu

9. srpna 2010 v 9:42 | www.glory-hall.blog.cz |  Aktuálně
New

Rozhodla jsem se vrátit se. Mívám teď méně a méně času něco neustále přidávat, ale chtěla bych to tady trošku oživit. Tudíž jsem se rozhodla... Tento blog bude o všem, nebude zaměřen pouze na zvířata. Budu mu i nadále klást na koně a psy největší důraz, ale chtěla bych blog rozšířit o vychytávky na Vaše blogy. Tudíž zde přibude především grafika, návody apod.
Blog má být pro nás zábavou, né povinností, a proto se omlouvám všem stávajícím SB, která si mě nechala a čekala na můj příchod. SB ruším, jak jsem řekla..Blog má být pro nás zábavou, né povinností. SB kterým stačí, ponechat si mě třeba v odkazech, budu ráda, pár skvělých stránek a Spřátelených stráneček nechám již pouze v odkazech, a budu navštěvovat když budu mít čásek, nebo když napíšete na můj blog smysluplný komentář, tak vám na něj ráda odpovím. Doufám, že přesto na můj bloček nezanevřete, a budete i nadále navštěvovat. Samozřejmě blog podstoupí maximální změny, ale bude stát za to, a já doufám, že se tady pobavíte a najdete skvělé vychytávky pro vaše stránečky :)


ZAPOJTE SE I VY !!
Ráda bych dala možnost i Vám, a zapojila vás do tvorby stránek, posílejte mi emailem fotky Vašich mazlíčků - PSI, KONĚ ( jméno autora fotografie, jméno psa, věk, a město ),

další možností jak se zapojit - posílejte příběhy ze života o koních a psech, prostě popište vašeho mazlíčka, co jste prožili, jak ho máte rádi..cokoli..

Nápadům se meze nekladou, přispívejte čímkoli, co má smysl, nejaktivnější ocením nějakou hodnotnou maličkostí, která i tak potěší :)

Rádi by jste prodali věci na koně i psy? Popruhy,vodítka, obojky, uzdečky, kamaše, rajtky? cokoli? určitě mi napište emailem a já vám to bezplatně zde uveřejním; hledáte koňského či psího kamaráda? Nevíte už kde hledat? ráda vám inzerát uveřejním a pomůžu s nalezením..

Mé stránky jsou Vaše stránky, pomozte s tvorbou, aby se Vám stránky líbily přesně podle Vašeho gusta.. :)