PŘEHLED SPŘÁTELENÝCH BLOGŮ
PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ BÝT SB -ZDE-

◘◘x◘◘
Pomoc pro týraná zvířata

6. dubna 2010 v 12:45 | www.glory-hall.blog.cz |  Ostatní

Zahřál Vás tento příběh u srdíčka? Musím říci, že já u toho opravdu vždy brečím, vždy se pozastavím nad tím, jak někdo toto dokáže udělat zvířeti. Jak se dokáže někdo takhle zachovat k tvoru, jenž je nám nejmilejší. Stále se musím ptát, proč to lidé dělají??

◘◘◘
Nejprve bych Vás chtěla moc poprosit za všechny pejsky v útulcích, pokud sháníte pejska, najděte si na internetu seznam útulků, klidně vašemu bydlišti nejblíže, a podívejte se nejprve na pejsky, než si koupíte přes internet koupíte papírové chlupaté klubíčko...
Podmínky, ve kterých pejskové neustále žijí, jsou mnohdy hrozné. Však jen pomyslete na to, že musíte být 24 hodin zavřeni v jedné místnosti. Díváte se pouze z okna, jak je venku krásně, chybí vám někdo, kdo vás bude milovat, pro koho se stanete součástí života. Když se podíváte na internetu na videa, vždyť toto kruté zacházení k pejskům... nemám slov.. Těmto zvířátkům je třeba pomáhat. Všechny útulky přivítají jakou koli pomoc, některé dokonce dovolí pejsky chodit venčit. A proto jsem se i já rozhodla těmto zvířatům z různých koutů naší i slovenské republiky přspívat finančními či přímo hmotnými dary. A ptám se i Vás, máte ochotu těmto zvířatům pomoci? Konkrétně bych ráda pomohla útulku pro pejsky v Dětmarovicích, kde mají spousty pejsků, a mylsím si, že budou velice rádi :) tímto prosím, pokud si Váš pejsek již nehraje s nepotřebnými hračkami, máte obojky pro pejsky, které již nevyužijete..vodítka..cokoli.. Klidně to od vás levně odkoupím, nebo jen za poštovné, aby vše mohlo putovat pejskům do útulků.
◘◘◘
Mezi námi je velká spousta podvodníků, a lhářů..avšak moje láska ke zvířatům je veliká. Osudy těchto malých tvorečků se najednou stávají i mým osudem, pocity jsou najednou chvějící a člověk s těmito malými dušičkami, čekajícími napomoc soucítí. Ještě jednou Vás prosím, pomozme pejskům najít nové domovy..aby svět byl krásnější nejen pro nás, ale především pro pejsky, kteří zažili jen mříže, a nepoznali lásku. Prosím pomozme jim !!!
◘◘◘
Za veškeré dary, které zašlete, předem mockrát děkuji. Všichni budete napsáni jak zde, tak na mých osobních stránkách mé fenečky Shanynky, dále vaše jména a adresy budou předány do útulku spolu s věcmi.  Sama jim mnoho věcí dát nemohu, proot prosím všechny co maí doma nepotřebné hračky, vodítka, obojky, misky, granule..cokoli.. cokoli, co pejsky potěší.. Doma mám sama 2ho pejska z ulice a mám z toho nádherný pocit, že jsem mohla pejskům z ulice pomoci. A kdyby se tato situace naskytla znovu, a byla by třeba si vzít pejska domů, zda bych to udělala znovu? Bezpochybně, netřeba rozmýšlet dlouho..tyto situace jsou jasné. Sami si nedokáží pomoci, neumí mluvit, jsou odkázáni na naší pomoc..proto prosím.. POMOZME JIM !!!


Děkuji všem za nepotřebné věci pro pejsky,
jménem mým, i jménem pejsků, pro které věci poputují,
Více informací vám poskytnu emailem,
Vaše    Gabča
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 -MuMie- SB -MuMie- SB | Web | 6. dubna 2010 v 19:49 | Reagovat

já sem se málem pozbrečema :(:(:(

2 M4rtisha M4rtisha | Web | 7. dubna 2010 v 11:38 | Reagovat

Tak ti řeknu, že tohle videjko sem viděla už předzím a bulela sem ještě hodinu potom....Fakt děs...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama